naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Dietetyka Kraków

Dietetyka Kraków  –szkolenia zawodowe z dietetyki


Kursy dietetyki w Krakowie w odbywają się w następujących terminach:


- 26.10.2019 – 10.11.2019 – kurs dietetyki podstawowy


- 09.11.2019 - 24.11.2019 – kurs dietetyki zaawansowany


- 16.11.2019 - 01.12.2019 – kurs dietetyki zaawansowany


- 16.11.2019 - 01.12.2019 - kurs specjalistyczny


Więcej terminów znajdziesz na: https://www.akademiadietetyki.pl/krakow/


Kurs dietetyki  podstawowy w Krakowie


Kurs dietetyki podstawowy, to pierwszy etap szkolenia Akademii Dietetyki w kierunku zawodu dietetyka. Uczestnik kursu zdobywa wiedzę z zakresu żywienia i biochemii żywności, co pozwala na mu na późniejszą pracę w charakterze specjalisty żywienia lub doradcy żywieniowego. Po ukończeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie na wzorze MEN oraz ma możliwość kontynuacji nauki w Akademii Dietetyki na poziomie zaawansowanym.


Kurs obejmuje 60 godz. dydaktycznych zajęć , najczęściej odbywa się w weekendy w godzinach od 9.00 do 17.00. Uczestnicy otrzymują w ramach materiałów szkoleniowych książkę obejmującą zakres tematyczny kursu.


Cena:  890 PLN (brutto)


Szczegółowy program kursu znajduje się na stronie www.akademiadietetyki.pl


Kurs dietetyki  zaawansowany w Krakowie


Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki , przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu szkoleń, uczestnik posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.


Cena: 890 PLN (brutto)


Szczegółowy program znajduje się na stronie www.akademiadietetyki.pl


Kurs dietetyki  specjalistyczny  w Krakowie


Kurs dietetyki specjalistyczny skierowany jest do absolwentów kursu zaawansowanego dietetyki realizowanego przez „Akademię Dietetyki”, dietetyków pracujących w zawodzie oraz doradców żywieniowych pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje (po studiach magisterskich z dietetyki). Program kursu obejmuje m.in. tematykę związaną z właściwą dietą sportowca, dbanie o kobietę w ciąży i jej dziecko, dietoterapia dzieci – otyłość i choroby genetyczne, odchudzanie – jadłospis, terapia i efekt, co robić gdy nie można schudnąć? Oraz mój gabinet dietetyka.


Cena:  890 PLN (brutto)


Szczegółowy program kursu znajduje się na stronie www.akademiadietetyki.pl


Akademia Dietetyki – Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce (m.in. w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie) od ponad 10 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne na poziomie podstawowym i zaawansowanym i  specjalistycznym oraz kursy online – żywienie w sporcie, żywienie dzieci, żywienie kobiet w ciąży. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń na wzorach  Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. 


Dietetyka Kraków - aktualne terminy kursów dietetyki:  https://www.akademiadietetyki.pl/krakow/


Akademia Dietetyki w Krakowie


31-146 Kraków, ul. Długa 88


Tel.: 12 399 49 99


mail: biuro@akademiadietetyki.plSłowa kluczowe dla ogłoszenia :