Monar Moje Ocalenie

Inne nauka i edukacja

Monar Moje Ocalenie

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Dodaj baner na strony

Asmar | Sauny, łaźnie, baseny, wanny SPA

Inne dom i ogród Andrychów

Profesjonaliści w branży SPA & Wellness. Zajmujemy się budową saun zewnętrznych i wewnętrznych, łaźni parowych, basenów.
Oferujemy również dla Państwa wanny spa z hydromasażem. Oferujemy indywidualną wycenę i projekt 3D każdego wykonywanego obiektu.


Ceny wanien spa wahają się pomiędzy 27 000 a 150 000 zł brutto (modele typu swim spa) w zależności od modelu. Dostępne modele są wyposażone od 2 do nawet 9 miejsc siedzących.
Więcej informacji na: www.saunyasmar.com.pl/wanny-spa


Sauny suche i combi (z regulacją wilgotności) oraz infrared wykonywane są z drewna cedrowego, osiki, osiki termowanej, a rzadziej ze świerka. Jako wyposażenie saun oferujemy piece wyłącznie czołowych europejskich producentów, które znamy od podszewki.


W naszej ofercie znajdą Państwo baseny w wielu technologiach. Baseny można podzielić na wiele kategorii np. ze względu na przepływ wody wyróżniamy baseny przelewowe i skimmerowe, ze względu na materiał wykonania baseny murowane z bloczków betonowych, baseny z bloczków eps, baseny z niecką polimerową, baseny drewniane. Wyróżniamy również różne materiały wykończenia niecki basenowej m.in. mozaikę, kafelki czy liner. Wykonujemy baseny we wszystkich wymienionych technologiach.